HALLEY JAYNE ROSE BY SILAMJA  aka "HALLEY"

DOB.  28.3.2021
breeding certificate: ČKRR 2022
 height: 63,5 cm /  weight: 33kg
HD 1/0  ED 0/0  OCD - CLEAR  SA -NEG.
dentition: FULL SCISSORS BITE
JME : N/N clear
DM : P/N -  carrier
MH : N/N clear
EOAD : N/N clear
D-lokus : alea d1 D/D 
B-lokus : B/B
Haemophilia B :  Xn/Xn - clear
HEARD test SONO+ECHO : CLEAR
Ridge : heterozygous mutation (R/r)
 
 
sir: Crufts BOB SBIS INT CH   B´Lower Leo of Tailor Made"Byron"
mam: Regional Winner Elisa Kira Jayne by Silamja
 
 
 
Halley je z chovatelské stanice SILAMJA po krásné feně ELISA KIRA JAYNE BY SILAMJA "KIRA"  a užasném českém psu B´LOWER LEO OF TAILOR MADE "BYRON". Oba rodiče HALLEY znám osobně, i mnoho předků z rodokmenu jsem potkávala a přátelim se s jejich majitely.
Proto je pro mne toto spojení tak cenné.
 
 
Zippo je z chovatelské stanice Z MASNEROVA, z posledního vrhu po BERENICA ROSE z MASNEROVA  a dánském psovi AKIZURI IKA ASANI "ZIPPO". Oba rodiče jsou VÝSTAVNĚ i PRACOVNĚ vedeni.
 
AKIZURI IKA ASANI - ZIPPO se úspěšně věnuje OBEDIENS i LOVECKÉ UPOTŘEBITELNOSTI. Táta ZIPPO má velmi MILOU POVAHU, JE KLIDNÝ, VYROVNANÝ a DOBŘE SE UČÍ. Dle slov chovatelky STINNE je RADOST ho TRÉNOVATAKIZURI IKA ASANI je potomkem LOVECKY vedeného švédského psa REX VENTORS IKAROS, který je ŠVÉDSKÝM ŠAMPIÓNEM PRÁCE. Mamka AKIZURI CHIWITSI INGWE byla do Dánska přivezena z Čech, jejími rodiči jsou AFRICKÁ fena UMJUVI CHIWITSI a legendární AMAL SILESIAN HARTA.
 
BERENICA ROSE Z MASNEROVA - NIKA je velice MILÁ, BEZPROSTŘEDNÍ, PŘÁTELSKÁ, TEMPERAMENTÍ a na ridgebacka nezvykle HLASITÁ. Tyto vlastnosti byly úspěšně využity při LOVECKÉM výcviku a temperament se osvědčil SPORTOVNĚ - 3x po sobě na SUMMER CAMPU se umístila se Zdenou v "ŽELEZNÉM PSU RR SPORT CLUBU " a stala se roku 2008 jeho ABSOLUTNÍ VÍTĚZKOU za roky 2006 -2008. NIKA je potomkem sportovně vedeného AMANGA Z TATIANOVHO DVORA a pracovně vedené ANDY ÚDOLÍ KALASPERK
 
Náš EL ZIPPO v sobě spojuje LINIE EVROPSKÉ, SEVERSKÉ, AUSTRALSKÉ, AMERICKÉ a AFRICKÉ krve. 
Je po rodičích MILÝ, PŘÁTELSKÝ, BEZPROSTŘEDNÍ, NEMÁ RÁD KONFLIKTY, TEMPERAMENTNÍ, ale umí se ZKLIDNIT. Jeho zděděné lovecké vlohy se již projevily při skládání prvních LOVECKÝCH ZKOUŠEK - NEJLÉPE VYPRACOVANÁ STOPA. 
V součastnosti se více věnujeme výstavám a dokončení ŠAMPIONÁTŮ okolních zemí. Do budoucna bych chtěla jeho TEMPERAMENT využít i sportovně  - COURSING, DOSTIHY a i nadále se věnovat LOVECKÉMU VÝCVIKU. Máme před SEBOU ještě mnoho PLÁNŮ.